Kariera

PRACUJ W Indata SA!

Kierując się naszymi wartościami sprawiliśmy, ze Indata SA jest najszybciej rozwijającą się Grupą IT w Polsce. Nasze cele realizujemy dzięki zaangażowaniu, chęci doskonalenia oraz dążeniu do lepszego zrozumienia potrzeb Klientów. Innowacyjność, kreowanie nowych rozwiązań, doskonalenie naszych umiejętności oraz efektywna współpraca to wartości dzięki którym budujemy przyszłość Indata S.A.

Zdobądź doświadczenie w Indata SA!

Studentom i absolwentom oferujemy możliwość odbycia stażu w różnych działach. Jeżeli chcesz w przyszłości pracować jako programista, tester, architekt systemów informatycznych, administrator centrum przetwarzania danych pamiętaj, w Indata SA możesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie, rozwijać wiedzę i umiejętności!

Wykorzystaj swoje doświadczenie w Indata SA!

Jeżeli posiadasz kilkuletnie doświadczenie w branży IT, masz przekonanie, że jesteś specjalistą w swojej dziedzinie a jednocześnie szukasz miejsca pracy, które da szansę na dalszy rozwój to praca w Indata SA na pewno spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli chcesz znaleźć się w zespole, który lubi wygrywać, w którym wartością jest doskonalenie umiejętności, który stawia na współpracę aplikuj na stanowiska oferowane przez Indata SA!